Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 10 gusht


Sulm me bombë në Afganistan; familjarët dhe shokët u mblodhën në Baku në varrimin e gazetarit 30 vjeçar, Rasim Aliyev dhe në Gjeorgi, liderët fetarë kanë vizituar varrezën ushtarake të Mukhatgverdi-it, që gjendet në periferi të Tbilisit.

XS
SM
MD
LG