Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 10 shtator


Një tjetër valë e refugjatëve sirianë ka arritur me tren në Mynih të Gjermanisë; në Beograd, moti i ftohtë dhe shiu e kanë bërë u kanë vështirësuar jetën migrantëve; autoritetet në kufirin Maqedoni-Greqi kanë arritur të vendosin rend...

XS
SM
MD
LG