Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 11 maj


Banorët e Lagjes së Trimave në Kumanovë i kanë vështruar dëmtimet e shtëpive dhe pasurisë së tyre, pas përleshjes së armatosur, nga të cilat janë vrarë tetë oficerë të policisë, në kryeqytetin Kishinev të Moldavisë, banorët e kanë festuar Ditën e Evropës...

XS
SM
MD
LG