Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 janar


John Kerry, ka vizituar Islamabadin, po ashtu në Pakistan, qindra protestues nga qarku Khyber kanë kërkuar nga qeveria që t’iu kthejë tokën e konfiskuar, në Kirgizi, Muzeu Kombëtar ka hapur ekspozitën e fituesve të garës për foton më të mirë 2014, plus ngjarje nga Taxhikistani dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG