Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 mars


Në Irak, njësia e parë ushtarake e nga të krishterët, është duke u përgatitur për luftë, në Banja Lluka, rreth 100 punëtorë të një kompanie të mbrojtjes dhe elektronikës kanë protestuar, plus ngjarje nga Tatarstani, Taxhikistan dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG