Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 maj


Së paku 45 njerëz janë vrarë dhe 20 të tjerë janë plagosur nga një sulm me armë zjarri në një autobus, i cili transportonte myslimanë shiitë Ismaili, në qytetin Karaçi; në Sarajevë, kryeministrat e Serbisë dhe Bosnjë e Hercegovinës janë takuar në margjina të një konference për investime..

XS
SM
MD
LG