Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 tetor


Përleshje në Prishtinë mes policisë dhe aktivistëve opozitarë; moti me shi ka ndikuar që të bie numri i migranëteve, të cilët kalojnë përmes Preshevës drejtë Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG