Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 nëntor


Në Pakistan, policia ka qëlluar me armë kundër disa personave të zhvendosur, në veri të Irakut, kurdët po trajnohen në kampin Nargizlia, plus ngjarje tjera nga Rusia dhe Iraku.

XS
SM
MD
LG