Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 14 janar


Studentët dhe profesorët e universiteteteve në Maqedoni kanë mbajtur protestë në Shkup,Qeveria provinciale në Peshawar ka vendosur që t'i lejoj mësuesit të mbajnë armë, plus ngjarje nga Kirgistani dhe Taxhikistani.

XS
SM
MD
LG