Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 14 maj


Numri i të vrarëve nga një sulm i talebanëve në një kompleks të ndërkombëtarëve në Kabul arrin në 14; në Beograd janë mbajtur protesta rivale pas vendimit të gjykatës për të rehabilituar udhëheqësin e lëvizjes çetnike, Dragolub Drazha Mihajlloviq, si dhe ngjarje nga Kirgizia, Gjeorgjia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG