Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 15 korrik


Presheva mbushet me migrantë nga Azia, Afrika dhe Lindja e Mesme; kampe të protestuesve kanë qëndruar në Shkup gjatë pritjes së marrëveshjes; në Baku u gjykuan aktivistet e të drejtave të njeriut..

XS
SM
MD
LG