Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 16 dhjetor


Militatët talibanë kanë vrarë mbi 130 persona në Pakistan, në spitalin në Peshawar të plagosurit kanë marrë trajtimin emergjent, në Astana u shënua përvjetori i dhunës së policisë ndaj punëtorëve grevistë të naftës, më 2011 plus ngjarje nga Afganistani dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG