Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 17 shkurt


Kosova sot e ka festuar përvjetorin e shtatë të pavarësisë së vendit, në veriperëndim të Pakistanit policia është përleshur me demonstuesit, si dhe ngjarje tjera.

XS
SM
MD
LG