Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 17 shtator


Mijëra migrantë dhe refugjatë kanë hyrë nga Serbia në Kroaci, pasi Hungaria ka mbyllur kufirin; dhjetëra taxhikë kanë marrë pjesë në funeralin e kolonel Rustam Amakiev; monedha kombëtare e Gjeorgjisë, lari, ka vazhduar të humbë vlerën kundrejt dollarit dhe euros.

XS
SM
MD
LG