Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 19 qershor


Banorët e Donjeckut në lindje të Ukrainës kanë analizuar dëmet pasi predhat kanë goditur qarkun Kievski; në Dushanbe të Taxhikistanit është mbajtur një panair i artizanateve, si dhe ngjarje nga Armenia dhe Krimeja.

XS
SM
MD
LG