Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 19 dhjetor


Pakistanezët marshojnë për shkak të sulmit nga talebanët në Peshawar, Rusia kërkon të drejtën për drejtimin e zgjedhjeve komunale, dhe armenianët protestuan pas ngritjes së çmimeve të ushqimit, plus ngjarje nga Pakistani dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG