Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 20 janar


Në Afganistan, presidenti Ashraf Ghani ka paraqitur para parlamentit të emëruarit për kabinetin e tij, në Maqedoni është protestuar në mbrojtje të fjalës së lirë, në Pakistan, prindërit dhe zyrtarët kanë nderuar viktimat e sulmit të talibanëve, plus ngjarje nga Armenia dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG