Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 21 janar


Armenët kanë varrosur një djalë gjashtë muajsh, i cili është therrur gjatë një masakre, në Kirgizi është kërkuar që prokurorja e përgjithshme e vendit të mbetet në zyrë, plus dy ngjarje nga Pakistani dhe një protestë në Serbi.

XS
SM
MD
LG