Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 21 tetor


Lajmet nga REL / 21 tetor
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në Kabul, 4 ushtarë afganë u vranë nga një shpërthim. Në Volgograd të Rusisë u shënua përvjetori i një sulmi që vrau 7 civilë, dhe plagosi 36 të tjerë. Gjithashtu, lajme nga Gjerogjia, Kirgizia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG