Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 21 tetor


Në Kabul, 4 ushtarë afganë u vranë nga një shpërthim. Në Volgograd të Rusisë u shënua përvjetori i një sulmi që vrau 7 civilë, dhe plagosi 36 të tjerë. Gjithashtu, lajme nga Gjerogjia, Kirgizia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG