Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 22 janar


Rreth njëqind persona kanë protestuar në Kabul për të kundërshtuar publikimin e karikaturave të Profetit Muhamed, Në Bishkek të Kirgizisë, autoritetet e kanë hapur këndin e fëmijëve në librarinë e qytetit, plus ngjarje nga Taxhikistani, Pakistani dhe Iraku.

XS
SM
MD
LG