Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 24 shkurt


Liderët afganë janë takuar me zyrtarë të UNICEF-it dhe të Programit Botëror të Ushqimit, kryeqyteti i Taxhikistanit Dushanbe është mbuluar me shtresë të madhe të borës, në Kirgizi Muzeu i ri i Baletit ka hapur dyert në Bishkek.

XS
SM
MD
LG