Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 24 prill


Armenia ka shënuar sot 100-vjetorin e masakrës së armenëve në Perandorinë Osmane; ceremoni e ngjashme është mbajtur edhe në Gjeorgji; në Pakistan, një mjet shpërthyes godet një makinë policie, plus ngjarje nga Kazakistani dhe Afganistani.

XS
SM
MD
LG