Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 24 shtator


Lideri opozitar në Minsk, Mikalay Statkevich, ka bërë thirrje për bojkotim të zgjedhjeve presidenciale; kolona të gjata të automjeteve të transportit po vazhdojnë të krijohen në kufirin mes Serbisë dhe Kroacisë...

XS
SM
MD
LG