Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 25 dhjetor


Senatori amerikan John McCain viziton Afganistanin, Taxhikistani shkatërron narkotikët, katolikët pakistanez festojnë krishtlindjet nën masa të rrepta sigurie, plus ngjarje nga Kosova, Bosnia-Herzegovina, dhe Tatarstan.

XS
SM
MD
LG