Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 27 nëntor


Sulmi në veturën e ambasadës britanike në Afganistan, parlamenti aprovon vazhdimin e mandatit të Arseniy Yatsenyuk si kryeministër në Ukrainë , protuestuesit qëndrojnë para zyrës së prokurorit në Maqedoni, plus ngjarje nga Bosnia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG