Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 28 janar


Sekretari i Përgjithshëm i Organizatës së Bashkëpunimit Islamik Iyad bin Amin Madani është takuar sot në Kabul me shefin ekzekutiv Abdulah Abdullah. Në Peshawar aktivistët e kanë filluar një fushatë kundër martesës së detyruar të vajzave të reja, plus ngjarje nga Kazakistani, Taxhikistani dhe Armenia.

XS
SM
MD
LG