Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 28 maj


Funerali i komandantit rebel të famshëm në lindje të Ukrainës; pronarët e dyqaneve protestojnë kundër sigurisë së shtuar në Pakistan; si dhe storie nga Kazakistani dhe Taxhikistani.

XS
SM
MD
LG