Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 28 tetor


Një gjobë prej 200 mijë dollarëve i është vënë një reklame në Kazakhstan, në Prishtinë është protestuar kundër dhunës ndaj gazetarëve, plus ngjarje nga Kirgistani dhe Taxhikistani.

XS
SM
MD
LG