Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 29 dhjetor


Në Shkup, protestë kundër reformave në arsim, përfaqësuesit e shoqërisë civile në Moldavi e kanë përshëndetur sesionin e parë të përbërjes së re të parlamentit, në Pakistan qindra punonjës shëndetësorë kanë kërkuar rrogat, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG