Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 30 qershor


Një sulm vetëvrasës ka goditur një konvoj të NATO-s në Kabul; protestat masive në Jerevan janë reduktuar nga mijëra njerëz; personat me aftësi të kufizuara, veteranët ushtarakë dhe pensionistët kanë protestuar në Beograd...

XS
SM
MD
LG