Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 30 tetor


Kinemaja më e vjetër e Kievit është bombarduar, kompania e vetme e fluturimit armeniane suspendoi fluturimet, në Taxhikistan u përcollën disa thashetheme për Ebolan, plus ngjarje nga Kirgizia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG