Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 3 nëntor


Në Pakistan është mbajtur ceremonia përkujtimore e myslimanëve shiit – Ashura, në Taxhikistan më shumë se 800 të burgosur janë liruar, protesta në Kiev të Ukrainës dhe ngjarje tjera nga Kabuli dhe Minsku.

XS
SM
MD
LG