Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 12 nëntor


Kthimi i ultra-nacionalistit serb u mirëprit në Beograd, në Pakistan qindra familje kanë lëshuar shtëpitë e tyre, protestë në Armeni, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Gjeorgjia.

XS
SM
MD
LG