Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 14 nëntor


Trupat ushtarake ruse kanë mbajturnë Serbi, patriarku ortodoks rus Kiril arrin në Beograd, një tubim në Pakistan, plus ngjarje nga Gjeorgjia, Taxhikistani dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG