Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 22 tetor


Në Pakistan, kleriku populist Tahir-ul-Qadri u bëri thirrje protestuesve të ndërpresin protestat që zgjatën 70 ditë. Në Taxhikistan, është bllokuar hyrja në një ueb faqe të famshme të lajmeve, Asia-Plus. Ndërsa në Rusi, një grup fëmijësh dhe prindërit e tyre protestuan duke kërkuar ndalimin e ndërtimit të një ndërtese të lartë.

XS
SM
MD
LG