Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 26 nëntor


Në Pakistan, policia ka gjetur 26 vajza, gjatë një bastisjeje në një shtëpi në qytetin Karaçi, presidenti i Çekisë është takuar me homologun e tij taxhik, Emomali Rahmon, plus ngjarje tjera nga Pakistani dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG