Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 31 tetor


Armët ushtarake të Pakistanit konfiskohen nga militantët, forca qeveritare e Ukrainës tërhiqet pranë Luhansk, protesta të reja kundër një artikulli të gazetës në Afganistan, plus ngjarje nga Kosova dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG