Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 5 dhjetor


Një sëmundje e pa zakontë prek fëmijët e Kazakistanit, aktivisti opozitar në Bjellorusi lirohet nga burgu, polici pakistanez arreston një të dyshuar për martesë të dhunshme, plus ngjarje nga Pakistani dhe Serbia.

XS
SM
MD
LG