Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 8 dhjetor


Sulmi i një stacioni të policisë nga talibanët në Afganistan, protestë para ndërtesës së qeverisë në Armeni, një politikan i burgosur në Kazakhstan humb seancën gjyqësore, plus ngjarje nga Gjeorgia dhe Pakistani.

XS
SM
MD
LG