Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 9 dhjetor


Një shpërthim me bombë ndodhi në një stacion policor në Pakistan, punëtorë që nuk u paguan protestuan në Armeni, një konferencë anti-korrupsion u mbajt në Afganistan, plus ngjarje nga Kirgizia dhe Paksitani.

XS
SM
MD
LG