Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 10 dhjetor


Pelegrinët shiitë në Irak, protesta në Gjeorgji dhe Moldavi për gazetarët e burgosur në Azerbajxhan, një marshimi kundër qeverisë në Armeni, plus ngjarje nga Bosnja, Pakistani dhe Iraku.

XS
SM
MD
LG