Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 12 dhjetor


Protestë në Moskë për shkak të krizës së ngritjes së monedhës, linja e re direkte e fluturimeve lidhë Kroacinë me Serbinë, shiitët musliman vëzhgojnë ritualet e zisë në Pakistan, plus ngjarje nga Afganistani dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG