Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 shkurt


Nga një sulm në një xhami shi’ite në Peshawar të Pakistanit vriten dhe plagosen dhjetëra persona; në Shkup vazhdon protesta e studentëve, plus ngjarje nga Kirgizia dhe Kazakistani.

XS
SM
MD
LG