Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 1 qershor


Punëtorë të Bosnjës janë përleshur me policinë në qytetin e Tuzllës, gjatë një proteste kundër qeverisë lokale; në Bishkek të Kirgizisë, fëmijët dhe prindërit e tyre kanë ndjekur festimet me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve...

XS
SM
MD
LG