Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 6 mars


Në Rusi, lideri opozitar Aleksei Navalny është liruar nga burgu pasi u mbajt i mbyllur për 15 ditë, në kufirin në mes të Irakut dhe Sirisë dhjetëra familje arabo irakiane që kohë më parë kanë emigruar në pjesën verirore të Sirisë....

XS
SM
MD
LG