Ndërlidhjet

Video

Lajmet nga REL / 7 nëntor


Statuja e parë e Kallashnikovit në botë, krishterët protestojnë kundër vrasjeve në Pakistan, plus ngjarja nga Kazakistani dhe Tajikistani. (RFE/RL)

XS
SM
MD
LG