Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 9 mars


Në Rusi janë hedhur dyshime nëse përsonat e duhur janë arrestuar si autor të mundshëm të vrasjes së liderit opozitar Boris Nemtsov; Në Kabul zyrtarët e NATO-s kanë dorëzuar radio kamera dhe pajisje të tjera të komunikimit te ushtria afgane...

XS
SM
MD
LG