Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 prill


Në Armeni, Kanye West mban koncert të improvizuar; në Pakistan, protesta kundër agjencive të sigurisë, plus ngjarje nga Afganistani dhe Bosnjë e Hercegovina...

XS
SM
MD
LG