Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 13 gusht


Ministri i jashtëm iranian, Jawad Zarif, gjendet në Islamabad të Pakistanit për biseda që janë të fokusuara në siguri dhe lidhjet ekonomike bilaterale; në Gjeorgji mund të ketë ndodhur një gjetje e cila do të ndikojë në rishkrimin e librave të historisë, pasi arkelogët thanë se kanë bërë zbulim sensacional në Tbilisi.

XS
SM
MD
LG