Ndërlidhjet

Lajmet nga REL / 17 nëntor


Çekia shënoi 25 vjetorin e rënies së komunizmit, tre anëtarët e kryesisë multi-etnike në Bosnje morën detyrën, në Maqedoni studentët kanë protestuar, plus ngjarje nga Kazakistani dhe Kirgizia.

XS
SM
MD
LG